Jak już wspominaliśmy, przygotowujemy się do rozgrywek Pucharu Polski i mamy nadzieję, że również do Mistrzostw Polski w beach soccer (do tych drugich rozgrywek awansuje osiem najlepszych drużyn rozgrywek pucharowych). Turnieje odbędą się w lipcu (Puchar) oraz sierpniu (Mistrzostwa) na plaży w Gdańsku. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć z treningu drużyny kobiet Red Devils Ladies. Przeciwniczkami naszej drużyny w rozgrywkach grupowych Pucharu Polski będą Pogoń Tczew, Polonia Tychy i Plon Błotnica Strzelecka. – Nasze panie trenują pod okiem bardzo doświadczonego Bogusława Saganowskiego. Drugim trenerem jest Guladi Kokoladze z Gruzji. W naszej drużynie można zauważyć sporo „starych” zawodniczek, jak i dużo nowych twarzy – mówi manager drużyny Marcin Synoradzki.Opiekę medyczną nad zespołem sprawuje Magdalena Kołodziej.
Zdjęcia: Marcin Synoradzki.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *