Red Devils Chojnice zaprasza kibiców wraz z całymi rodzinami w niedzielę 1 marca na turniej futsalu dla najmłodszych. Będzie to turniej wyjątkowy, bo charytatywny. Wspólnie będziemy pomagać małemu Kacperkowi.

Turniej rozpocznie się w niedzielę o godz. 9.00 w hali sportowej Centrum Park. Zagrają w nim najmłodsi piłkarze z naszego regionu. Na pewno nie zabraknie więc wspaniałej zabawy, gry i młodzieńczej rywalizacji. W programie są również dodatkowe atrakcje dla całych rodzin – malowanie buziek, konkursy z nagrodami, licytacje oraz konkurs strzelania goli bramkarzowi Red Devils.

Cały dochód przeznaczony będzie na pomoc dla pięcioletniego Kacperka, m.in. na leczenie oraz zakup nowego wózka. Kacperek choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA, który niszczy neurony odpowiedzialne za pracę mięśni, doprowadzając do ich zaniku oraz atakuje mięśnie układu ruchu, oddechowego, pokarmowego… Trzy miesiące temu Kacperek skończył 5 lat. Cały czas jest on pod respiratorem, nie jest w stanie się samodzielnie poruszać, jest całkowicie zależny od swoich rodziców. Cały czas jest pod opieką specjalistów – codziennie wymaga pomocy rehabilitantów, pielęgniarek, lekarzy.
Liczymy na gorące serca naszych kibiców.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy wsparli organizację turnieju.

(olo)

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *