Zaskoczyliśmy naszych rywali otwierając wynik w pierwszych minutach spotkania, ale to niestety nie wystarczyło, by dopisać punkty do swojego konta..

W sobotę 10.12.2022 rozegraliśmy mecz wyjazdowy w ramach 14. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy przeciwko FC Reiter Toruń. 

Witalij Kolesnik zagrał piłkę z własnej połowy do Guladiego Kokoladze, a ten korzystając z wyjścia z bramki Kamila Naparło otworzył wynik w 2. minucie spotkania. 

Do remisu w 10. minucie doprowadził Jefferson, który mając przed sobą tylko naszego bramkarza, umieścił piłkę między nogami Pavlo Puchki. 

W pierwszej połowie Kokoladze miał dwie okazje by podwyższyć wynik, ale bramkarz gospodarzy był bardzo skuteczny i nie dał się znowu pokonać. 

W drugiej odsłonie obie drużyny próbowały zamienić swoje sytuacje na bramki, ale bez skutku. Dopiero w 31. minucie Daniel Gallego Garcia wyprowadził Torunian na prowadzenie. 

Wciąż staraliśmy się wyrównać wynik, ale bezskutecznie. Trener Jacek Burglin zdecydował się na wycofanie bramkarza, ale gospodarze cały czas byli w posiadaniu piłki, co uniemożliwiało wejście Janisa Pastarsa. 

Gdy do końca spotkania została minuta, chojniczanie w końcu zdołali wycofać bramkarza. Pomimo prób, nie udało się wywalczyć remisu. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. 

FC Reiter Toruń – Red Devils Chojnice 2:1 (1:1). 

Bramki: Jefferson Ortiz 10, Daniel Gallego Garcia 31 – Guladi Kokoladze 2. 

Red Devils Chojnice: Puchka – Pastars, Laskowski, Kolesnik, Kokoladze – Kartuszyński, Nehela, Piesotskyi, Skubchenko, Kręcki, Teixeira Filho, Słota.

Fotorelacja:

https://photos.app.goo.gl/5snQTD8ushbrw2bm6

Skrót meczu:

Fot. Julia Pokrzywinska

Kategorie: Aktualności