Dreman Opole Komprachcice będzie w niedzielę rywalem Red Devils Chojnice w kolejnym ważnym meczu o punkty w Futsal Ekstraklasie. Goście przyjadą naładowani wyjazdowym zwycięstwem.

W czwartek Dreman Opole Komprachcice dość niespodziewanie wygrał w zaległym meczu na wyjeździe z KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice i zrównał się punktami z naszą drużyną. Co ciekawe, Dreman wygrał 4:3, choć do przerwy przegrywał 0:3… Widać więc, że nasi niedzielni goście są głodni zwycięstw i nawet w trudnej sytuacji potrafią się zmobilizować i podnieść, by utrzymać się w Futsal Ekstraklasie. Zawodnicy Dremana z pewnością robią to wszystko dla swojego prezesa Grzegorza Lachowicza, który zmarł niespodziewanie – w wieku 41 lat – w marcu po jednym z meczów Futsal Ekstraklasy. To dla niego zawodnicy i sztab chcą utrzymać się w Futsal Ekstraklasie…
W niedzielę w Chojnicach zapowiada się więc bardzo ciekawy i wyrównany pojedynek. Obie drużyny są blisko utrzymania, ale jeszcze muszą odnieść jedno lub dwa zwycięstwa, by postawić przysłowiową kropkę nad i.
Zwycięzca niedzielnego meczu będzie już jedną nogą w Futsal Ekstraklasie na przyszły sezon. Stawka jest więc wysoka i trzeba zawalczyć o swoje, by nie patrzeć już w dół tabeli na AZS UW Wilanów oraz Fit-Morning Gredar Team Brzeg, które wszystko wskazuje na to, że ze sobą stoczą korespondencyjny pojedynek o utrzymanie. Prawdopodobnie jedna z tych drużyn pożegna się z rozgrywkami i spadnie do I ligi.
W pierwszym meczu zawodnicy Red Devils wygrali na wyjeździe 5:3. Liczymy więc na powtórkę!
Początek spotkania w niedzielę tradycyjnie o godz. 18.00. Link do bezpłatnej transmisji podamy w niedzielę.

Kategorie: Aktualności