Już w środę powalczymy o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo we własnej hali, bowiem jak na razie w 2021 roku komplet punktów wywalczyliśmy tylko na wyjeździe.

Ten mecz będzie też okazją do zmazania plamy po porażce sprzed kilku dni z drużyną Futsal Leszno.
Na spotkanie przyjedzie do naszej hali AZS UW Wilanów. Pierwsze spotkanie – po dwóch bramkach Alexa Arriazu i jednej samobójczej – zakończyło się naszą wygraną 3:2.
Nasi środowi goście to beniaminek Statscore Futsal Ekstraklasa. Drużyna z Warszawy zajęła w poprzednim sezonie drugie miejsce w I lidze, gromadząc tyle samo punktów co zwycięzca ligi LSSS Lębork. Dodać należy jednak, że warszawianie mieli na koniec rozegrany jeden mecz mniej (ligę przerwano ze względu na koronawirusa).
Aktualnie AZS zajmuje w tabeli pierwsze „bezpieczne miejsce”, czyli jest tuż nad strefą spadkową. Nad walczącą o utrzymanie ekipą Futsal Team Brzeg warszawianie mają siedem punktów przewagi (i dwa mecze rozegrane mniej na koncie).
W ostatnich wyjazdowych meczach AZS radził sobie całkiem nieźle, wygrywając w Gliwicach 5:3 i remisując z Orłem Jelcz-Laskowice i zespołem Dreman Opole Komprachcice.
My ostatnie trzy mecze we własnej hali przegraliśmy, więc zapowiada się ciekawy i ważny mecz.
Drużyna, która wygra, ma szansę powiększyć przewagę nad dolną strefą tabeli i może spokojnie myśleć o kolejnych meczach.
Początek meczu w środę o godz. 19.00. W środę podamy link do bezpłatnej transmisji na tvcom.

Kategorie: Aktualności