Trwa przerwa reprezentacyjna w Statscore Futsal Ekstraklasie. W niedzielę w ramach 1/32 rozgrywek Pucharu Polski w futsalu zagramy na wyjeździe z drużyną Futsal Szczecin. Gospodarze przystąpią do meczu z Czerwonymi Diabłami z nowym szkoleniowcem.

Szczecinianie grają natomiast w I lidze północnej i radzą sobie bardzo przeciętnie, zajmują bowiem przedostatnie, 13. miejsce w tabeli. Ich dotychczasowy trener Roman Smirnov znalazł zatrudnienie w Statscore Futsal Ekstraklasie i poprowadzi drużynę Fit-Morning Gredar Brzeg.

W tym roku pierwszoligowcy jeszcze nie zdążyli zagrać żadnego meczu, gdyż spotkania zostały przełożone. Trudno więc ocenić aktualną formę naszych rywali. W drużynie gospodarzy jest jednak duża mobilizacja. Po pierwsze w szatni jest nowy trener Grzegorz Usowicz, dla którego będzie to debiut. Po drugie szczecinianie mają przed sobą mecze z Red Devils z Futsal Ekstraklasy oraz kolejny o punkty na wyjeździe z Legią Warszawa, a to na pewno dla nich spora mobilizacja do jak najlepszego występu oraz sprawienia niespodzianki.

W Szczecinie znają też naszego trenera. Oleg Zozulya pracował wcześniej jako trener Pogoni 04 Szczecin.

Początek meczu w niedzielę o godz. 15.00.

(olo)

Kategorie: Aktualności