Już w niedzielę o godz. 18.00 powalczymy o kolejne punkty Statscore Futsal Ekstraklasy. Naszym przeciwnikiem będzie Gatta Zduńska Wola. Mimo że nasi goście nie mają udanego startu sezonu, to uznana marka i po ostatnim meczu wygląda na to, że Gatta wraca na swój wysoki poziom.

Gatta o słabym początku chciałaby już zapomnieć, choć przyznać trzeba, że były to porażki minimalne. Zawodnicy Krzysztofa Kuchciaka najpierw – mimo że prowadzili 4:0 – przegrali 4:5 z Clearexem Chorzów (mecz zweryfikowano potem jako walkower 0:5), następnie przegrali z FC Toruń 0:1 oraz 4:3 z Orłem Jelcz-Laskowice. Na początku października Gatta pokonała Red Dragons Pniewy 6:3 i wszystko wskazuje na to, że zespół Gatty się przełamał.

Nasz zespół ma trzy punkty przewagi nad ekipż ze Zduńskiej Woli, jednak dwa mecze rozegrane więcej. W niedzielę zapowiada się więc ciekawy pojedynek.

W naszym sztabie trwają przygotowania zawodników do meczu, by wszyscy byli w jak najlepszej dyspozycji.

Niestety, tym razem nie możemy zaprosić kibiców do hali. Ze względu na przepisy będzie ona w niedzielę zamknięta dla publiczności. Dla naszych kibiców mamy jednak relację. Zapraszamy przed ekrany.

Mecz będzie można oglądać tutaj: https://tiny.pl/74f54

Kategorie: Aktualności