Już w niedzielę rozpoczynamy nowy sezon w Statscore Futasl Ekstraklasa. Naszym przeciwnikiem będzie bardzo silny zespół Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice. Uwaga kibice, prosimy o zapoznanie się z zasadami dystrybucji biletów na to spotkanie. Zgodnie z przepisami, kasy biletowe nie będą czynne w dniu meczu.

Sprzedaż i pobieranie biletów odbywać się będzie elektroniczne poprzez rezerwacje drogą e-mail oraz stacjonarnie w biurze klubu od środy do piątku w godz. 12.00-17.00. E-mail do kontaktu: biuro@rdfc.pl. W miarę możliwości wcześniej prosimy o telefon pod numer 508-539-794. Uwaga. Kasy biletowe nie będą czynne w dniu meczu.

Zgodnie z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów mecze rozgrywane są z udziałem publiczności, która może zająć nie więcej niż 50% pojemności hali, z rozkładem miejsc (w rzędach naprzemiennie) umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu.

Sprzedaż biletów na mecz z drużyną Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice rozpocznie się w środę 16 września i prowadzona będzie stacjonarnie w biurze klubu przy ul. Huberta Wagnera 1 (budynek hali sportowej) – kontakt pod numerem 508-539-794.

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL (w razie gdy nie został on nadany – rodzaj, seria i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość).

Dla kibiców udostępniona będzie cała hala z wyłączeniem sektorów i miejsc na potrzeby organizacji meczu w warunkach obostrzeń COVID-19. Obok siebie może usiąść maksymalnie 4 kibiców (dotyczy to tylko posiadaczy biletów pobranych w ramach jednej transakcji), przy potwierdzeniu prowadzenia jednego gospodarstwa domowego.

Decydując się na zakup/pobranie biletu na mecz kibic akceptuje regulamin biletowy oraz zmieniony regulamin imprezy masowej w związku z pandemią COVID-19.

Pytania i uwagi pod numerem 881-923-453

Kategorie: Aktualności