W meczu sparingowym pokonaliśmy FC Toruń 5:3. Zwycięskie bramki wpadły w końcówce spotkania.

Red Devils – FC Toruń 5:3 (3:2)
Bramki: Andrij Burdiuh, Przemysław Laskowski, Sebastian Kartuszyński, Kevin Kollar, Nikita Storozhuk – Sylwester Kieper 2, Mateusz Waszak.

Obie drużyny przystąpiły do spotkania nieco „zmęczone”. Trwa bowiem okres przygotowawczy do nowego sezonu i zawodnicy ciężko trenują, by jak najlepiej przygotować się do ligi. W dodatku wczoraj również zagraliśmy sparing. Mimo tego wpadło aż osiem goli, a obaj trenerzy mieli okazję przećwiczyć różne warianty gry i ustawienia. Do przerwy prowadziliśmy 3:2. W drugiej połowie goście z Torunia wyrównali, ale w końcówce meczu strzeliliśmy zwycięskie bramki. Ciekawostką spotkania były dwie bramki zdobyte przez naszych … bramkarzy. Najpierw bramkarza gości przelobował Sebastian Kartuszyński, a w końcówce spotkania z karnego gola zdobył Kevin Kollar.
Dzięki FC Toruń za mecz i do zobaczenia w lidze!

Zdjęcia: Fotograf ślubny Chojnice Olek Knitter