18.12.2022 rozegraliśmy ostatni mecz rundy jesiennej. We własnej hali podejmowaliśmy Widzew Łódź.

Od początku spotkania, obie drużyny stwarzały wiele sytuacji do zdobycia bramki. Choć mogłoby się wydawać, że nasi goście byli w tym konkretniejsi, to właśnie „Czerwone Diabły” zdobyły pierwszą bramkę w tym meczu.

W 9. minucie po faulu na Patryku Laskowskim, do piłki podszedł Pastars. Zagrał piłkę do niekrytego Kolesnika, a ten pokonał Słowińskiego i otworzył wynik meczu.

W pierwszej odsłonie było jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia wyniku, ale wykorzystał je tylko Daniel Krawczyk. W 18. i 20. minucie pokonał Chojnickiego bramkarza, przez co przyjezdni schodzili do szatni prowadząc 1:2.

Po zmianie stron bramka chojniczan była częściej atakowana, ale mimo to, gospodarze wciąż szukali sposobu na wyrównanie.

Na 2 minuty przed zakończeniem, trener Jacek Burglin zdecydował się wycofać bramkarza, co nie przyniosło pożądanego skutku, jakim było zdobycie bramki.

Red Devils Chojnice – Widzew Łódź 1:2 (1:2).

Bramki: Witalij Kolesnik 9 – Daniel Krawczyk 18, 20.

Red Devils Chojnice: Puchka – Pastars, Laskowski, Kolesnik, Kokoladze – Kartuszyński, Nehela, Piesotskyi, Skubchenko, Szopiński, Kręcki, Teixeira Filho.