Na mecz z Komprachcicami „Czerwone Diabły” jechały z nadzieją przełamania serii ostatnich przegranych pojedynków. Do zwycięstwa niestety sporo zabrakło.

30.10.2022 rozegraliśmy mecz na wyjeździe. Naszym rywalem był Dreman Opole Komprachcice.

Już od pierwszego gwizdka rywale pewniej weszli w mecz, częściej byli przy piłce i tworzyli więcej sytuacji, ale Sebastian Kartuszyński był bardzo czujny między słupkami.

W 11. minucie wynik otworzył Felipe Deyvisson De Freitas, który indywidualną akcją zaskoczył bramkarza Red Devils.

Po pierwszej bramce gospodarze nie zwolnili tempa gry i zdobyli dwie kolejne bramki w 14. i 16. minucie. Chojniczanie schodzili więc na przerwę z trzybramkową stratą.

W drugiej odsłonie spotkania, goście starali się stworzyć dogodne sytuacje do zdobycia bramki, ale Dreman wykorzystywał każdy błąd przyjezdnych, co poskutkowało prowadzeniem 5:0.

Trener Jacek Burglin zdecydował się wycofać bramkarza, lecz w pierwszej akcji przez błąd w rozegraniu, na pustą bramkę trafił Tomasz Czech. W 32. minucie indywidualną akcją popisał się Bryan Parra Toloza, po której na tablicy widniał wynik 7:0.

Zawodnicy Red Devils do końca starali się trafić do bramki przeciwników, lecz Ci byli bardzo skuteczni i nie dali się niczym zaskoczyć.

„Czerwonym Diabłom” nie udało się przełamać i z Opola wracają bez punktów.

Red Devils zagrało w składzie: Sebastian Kartuszyński (Pavlo Puchka) – Vitaliy Kolesnik (C), Oleh Nehela, Pavlo Skubchenko, Janis Pastars, Luiz Fernando Teixeria Filho, Piotr Kręcki, Yarsolav Piesotskyi, Guladi Kokoladze, Karol Szopiński. 
Trener: Jacek Burglin

fot. Sportoweopole.pl

Kategorie: Aktualności