Aż 8:0 wygrali dziś zawodnicy Red Devils z Górnikiem Polkowice. A gdyby nie ofiarne interwencje bramkarza gości, wynik mógł być dwucyfrowy.

Red Devils – Górnik Polkowice 8:0 (2:0)

Bramki: Silva 3, Laskowski 2, Świtoń, Nehela, Medon.

Był to bardzo ważny mecz dla układu dolnej części tabeli. Zarówno Red Devils, jak i Górnik, póki co walczą o utrzymanie w Futsal Ekstraklasie. Dlatego zwycięstwo było dziś niezwykle cenne. Zespół Jakuba Mączkowskiego dominował jednak od samego początku i tak naprawdę wygrana nie była zagrożona ani przez chwilę. Szybko strzelone dwie bramki nieco ustawiły mecz. Co prawda do przerwy gospodarze, mimo kilku okazji, kolejnych bramek nie zdobyli, ale po przerwie dominowali i aż sześciokrotnie pokonali bramkarza przyjezdnych. Ten, mimo ośmiu straconych goli, kilkukrotnie uratował swój zespół przed wyższą porażką.
Tym samym zawodnicy sprawili miły
Po tym meczu, ostatnim w tej rundzie, nasz zespół zajmuje 13. miejsce i ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Kolejny mecz 13 lutego z ostatnim w tabeli AZS UG Gdańsk.

Kategorie: Aktualności