W dzisiejszym meczu pokonaliśmy AZS UW Darkomp Wilanów 6:3. Dzięki wygranej i zdobytym trzem punktom opuściliśmy strefę spadkową.

Red Devils – AZS UW Darkomp Wilanów 6:3 (4:1)
Bramki: Patryk Laskowski 3 (4, 12, 39), Oleh Nehela 2 (20, 24), Janis Pastars (20) – Radosław Marcinkowski (18), Maciej Pikiewicz (24), Michał Klaus (24).

Drugie zwycięstwo we własnej hali odnieśli dziś zawodnicy Red Devils Chojnice, którzy tym samym zrehabilitowali się za wysoką porażkę w Lesznie. Prowadzenie Czerwonym Diabłom dał w 4. min. Patryk Laskowski. Ten sam zawodnik w 12. min. podwyższył na 2:0. W końcówce gospodarze nie wykorzystali okazji na zdobycie trzeciej bramki, a chwilę później goście za sprawą Radosława Marcinkowskiego zdobyli bramkę kontaktową. Odpowiedź Diabłów była natychmiastowa i ostatniej minucie pierwszej połowy Oleh Nehela i Janis Pastars podwyższyli wynik na 4:1. Po zmianie stron przyjezdni bardzo szybko złapali kontakt, zdobywając w przeciągu kilkudziesięciu sekund dwie bramki. Sebastiana Kartuszyńskiego pokonali Maciej Pikiewicz i Michał Klaus. Ponownie jednak odpowiedź Czerwonych Diabłów była natychmiastowa i Oleh Nehela, strzelając swoją drugą bramkę dał chojniczanom prowadzenie 5:3. Wynik ustalił bohater dzisiejszego meczu Patryk Laskowski.
Za tydzień Red Devils czeka bardzo ważny mecz wyjazdowy – derby Pomorza z LSSS Team Lębork. Obie drużyny są tuż nad strefą spadkową i mają na koncie po 10 punktów. Dla obu ekip będzie to więc bardzo ważne starcie.

Zdjęcia: Fotograf Olek Knitter