Drużyna Red Devils pokonała dziś na wyjeździe P.A Nova Gliwice aż 9:0!!! Przewaga Czerwonych Diabłów nad strefą spadkową wzrosła już do siedmiu punktów, a do rozegrania zostały trzy mecze (Red Devils zagra dwa).

P.A Nova Gliwice – Red Devils 0:9 (0:4)

Bramki: Nikita Storozhuk 4, Łukasz Sobański 2, Andrii Burdiuh 2, Patryk Laskowski.
Red Devils Chojnice: Sebastian Kartuszyński, Kevin Kollar – Łukasz Sobański, Andrii Burdiuh, Nikita Storozhuk, Przemysław Laskowski, Kristan Medon,, Patryk Laskowski, Robert Świtoń, Jakub Mączkowski.

Prawdziwy popis strzelecki dali dziś zawodnicy Red Devils Chojnice, pokonując aż 9:0 zespół z Gliwic. Chojniczanie już do przerwy wygrywali czterema bramkami. Prowadzenie drużynie Jakuba Mączkowskiego już w 17. sekundzie meczu dał Andrii Burdiuh. Kolejną bramkę na 2:0 zdobył Nikita Storozhuk, który jeszcze trzykrotnie wpisał się w tym meczu na listę strzelców. Na 3:0 podwyższył ponownie Burdiuh, a w wynik przed przerwą ustalił Patryk Laskowski.W drugiej połowie do siatki gospodarzy trafiali Łukasz Sobański dwukrotnie oraz wspomniany Storozhuk (trzykrotnie).
Dzięki tej wygranej przewaga chojniczan nad strefą spadkową wzrosła już do siedmiu punktów. Rywale mają do rozegrania jeszcze po trzy mecze, a Red Devils dwa. Najbliższy już w niedzielę o godz. 18.00. Rywalem będzie Clearex Chorzów. Będzie to ostatni mecz Red Devils w tym sezonie we własnej hali. W przedostatniej kolejce Diabły pojadą do Torunia, a w ostatniej będą pauzować.

Kategorie: Aktualności