Czwarty w tabeli I ligi UKS Orlik Mosina będzie naszym rywalem w meczu 1/16 Pucharu Polski w futsalu. Mecz już w środę o 19.30.

Nasi pucharowi rywale twardo walczą o awans do Futsal Ekstraklasy i obecnie depczą po piętach trzej wyżej notowanym rywalom. Orlik do trzeciego UMKS Zgierz traci tylko dwa punkty, do drugiego AZS UG Gdańsk trzy punkty, a do lidera Legii Warszawa tylko cztery oczka. Przez zawodnikami z Mosiny ciekawa walka o awans. W ostatnich dwóch meczach zespół Orlika zdobył cztery punkty z bezpośrednimi rywalami w tabeli. W poprzedniej rundzie pucharu Orlik pokonał u siebie innego pierwszoligowca We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3:1, my pokonaliśmy w Szczecinie pierwszoligowy Futsal 5:0.
Warto wspomnieć, że w drużynie Orlika występują dwa nasi byli zawodnicy – Dariusz i Łukasz Pieczyńscy, których przy tej okazji pozdrawiamy. Obaj zdobywali z Czerwonymi Diabłami historyczne wicemistrzostwo Polski.
Zwycięzca meczu Orlik – Red Devils w kolejnej rundzie podejmie zwycięzcę pary Podkowa Leśna Teqball Club – Red Dragons Pniewy.

Kategorie: Aktualności