Jako że w ostatniej kolejce zespół Red Devils Chojnice będzie pauzować, niedzielny mecz z FC Reiter Toruń będzie więc ostatnim w tej rundzie. Zawodnicy udadzą się po nim na krótkie świąteczne urlopy.

W niedzielę o godz. 18.00 chojnickie Czerwone Diabły zakończą pierwszą rundę tego sezonu. W chojnickiej hali zagoszczą zawodnicy z Torunia. Obie drużyny w tabeli dzielą zaledwie dwie lokaty i tylko trzy punkty, a dodatkowo torunianie mają jeden mecz rozegrany mniej. Trzeba jednak przeanalizować i zwrócić uwagę na punkty zdobyte przez drużynę z Torunia.

Aż 15 z 17 punktów torunianie zdobyli na wyjazdach. Z pięciu domowych meczów FC Toruń dwa zremisował i trzy przegrał. Na wyjazdach drużyna Łukasza Żebrowskiego nie idzie na kompromisy – 5 wygranych i 4 przegrane. W Chojnicach należy więc spodziewać się bardzo zaciętego meczu i walki o trzy punkty.

Czerwone Diabły zgromadziły do tej pory 20 punktów. Chojniczanie u siebie wywalczyli 13 punktów, a z wyjazdów przywieźli 7 oczek. W przypadku zwycięstwa Diabły mają dużą szansę spędzić przerwę zimową w górnej części tabeli. Zachęcamy więc do trzymania kciuków.

Ze względu na pandemię tradycyjnie zapraszamy do kibicowania przed monitorami. Mecz zrealizuje KP Sport i oglądać będzie go można na żywo na tvcom. Oto link. Początek w niedzielę o godz. 18.00.

Kategorie: Aktualności