W sobotę, o godz. 18.00 rozpoczniemy walkę z wicemistrzem Polski Constractem Lubawa o kolejne punkty Statscore Futsal Ekstraklasa. Faworytem są oczywiście gościem, ale we własnej hali tanio skóry nie sprzedamy!

Dotychczasowe wyniki drużyny z Lubawy robią wrażenie. Po wicemistrzostwie Polski w zeszłym sezonie, również i w tym zespół z Lubawy będzie i jest faworytem do medalu Futsal Ekstraklasy. Pytanie tylko, jakiego koloru. Constract w dotychczasowych 6. rozegranych meczach zdobył 15 punktów. Wygrane 6:1, 5:0, 6:1, 9:1 i 6:2 robią wrażenie. Jedyny przegrany mecz, to pojedynek na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 6:2.

W drużynie Constractu gra kilku bardzo dobrych zawodników, wśród nich jest także nasz były zawodnik Tomasz Kriezel, którego znów będziemy gościć w naszej hali.

My jesteśmy podbudowani po wyjazdowym zwycięstwie z AZS UW Warszawa i na pewno tanio skóry nie sprzedamy i postaramy się o niespodziankę.

Niestety, nie możemy zaprosić do hali naszych kibiców. Możecie jednak trzymać kciuki przed telewizorami i ekranami komputerów.

Podajemy link do meczu —> https://linkd.pl/dr47

Brak kibiców to dla nas wielka strata. Zawsze gramy z myślą o Was i zawsze dziękujemy za doping. Czujemy Wasze wsparcie w najważniejszych momentach meczu. Obecne przepisy nie pozwalają nam na organizację meczów z udziałem publiczności, ale transmisja z naszych spotkań jest dla Was bezpłatna. Przeprowadzenie transmisji z meczów to dla nas koszty. Dlatego już dziś apelujemy do Was, naszych kibiców o wsparcie. Bądźcie z nami podczas transmisji, a jeśli macie możliwość i chęć kupcie wirtualny bilet i tym samym wesprzyjcie nas w trudnym funkcjonowaniu w czasach bez kibiców na trybunach.

Kategorie: Aktualności