Już dziś o godz. 18.00 w 5. kolejce Statscore Futsal Ekstraklasy zagramy z MOKS Słoneczny Stok Białystok. To początek październikowego maratonu. W naszym składzie w końcu pojawią się Łukasz Sobański (pauzował za kartkę), Kevin Kollar, który świętował w tygodniu 18 urodziny oraz Robert Świtoń, który powoli wraca po ciężkiej kontuzji z początku przygotowań.

W drużynie gości, która w zeszłym sezonie zajęła 10. miejsce w rozgrywkach, przed tym sezonem, podobnie jak i u nas, doszło do kilku zmian w kadrze. Odeszli m.in. Mateusz Lisowski i Vitalii Lisnychenko, którzy przeszli do drużyny GI Malepszy Futsal Leszno. Jednak w składzie gości pojawiło się też kilku nowych zawodników, m.in. znani wcześniej z gry na trawie oraz reprezentant Białorusi – Szostak Sergiej. Trenerem przyjezdnych jest Adrian Citko.

Dla naszej drużyny to ważne spotkanie. Do kadry na to spotkanie wraca Łukasz Sobański, który pauzował za kartkę, a także po raz pierwszy w składzie pojawią się Kevin Kollar, który w tygodniu świętował 18 urodziny, a także Robert Świtoń, który na początku okresu przygotowawczego nabawił się ciężkiej kontuzji. O tym, czy ci zawodnicy zagrają zdecyduje oczywiście sztab szkoleniowy.

Początek spotkania tradycyjnie w niedzielę o godz. 18.00. (Bilety: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0090/opis)

Łącznie w październiku nasza drużyna rozegra aż 7 spotkań – 4 u siebie i 3 na wyjazdach. Już w środę 7.10 o godz. 19.00 zmierzymy się u siebie z Futsal Team Brzeg, następnie wyjazd do Leszna oraz w środę 14.10 do Pniew, 18.10 mecz u siebie z Gattą, 25.10 wyjazd do Warszawy oraz 31.10 mecz u siebie z Constractem Lubawa. Łącznie więc od 30 września do 31 października rozegramy 8 spotkań.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *