Po szalonym meczu, obfitującym w dziewięć bramek, przegrywamy „derby Pomorza” z LSSS Team Lębork 5:4.

LSSS Team Lębork – Red Devils 5:4 (2:1)
Bramki dla Red Devils: Andrij Burdiuh 2, Malouk Morad 2
Red Devils: Sebastian Kartuszyński , Artur Czarnowski – Andrij Burdiuh, Nikita Storozhuk, Przemysław Laskowski, Malouk Morad, Alex Arriazu, Kristian Medon, Dominik Laskowski (23), Adrian Kaczorowski.

Kibice w Lęborku obejrzeli dziś dobre spotkanie i aż dziewięć bramek. Prowadziliśmy, remisowaliśmy przegrywaliśmy, znów remisowaliśmy, ale ostatecznie wracamy do Chojnic bez punktów.
W 5. min. objęliśmy prowadzenie po bramce, którą zdobył Andrij Burdiuh. Niestety, kilka minut później gospodarze najpierw wyrównali, a chwilę później wyszli na prowadzenie po bramkach Mateusza Madziąga i Patryka Ziarki. W 25. min. było 3:1 dla drużyny z Lęborka po trafieniu Krzysztofa Witkowskiego. Jednak w zaledwie 14. sekund doprowadziliśmy do … remisu. Najpierw drugiego gola zdobył Burdiuh, a kilkanaście sekund później do siatki gospodarzy trafił Malouk Morad. Niestety, niecałe dwie minuty później miejscowi znów wyszli na prowadzenie po strzale Dominika Depty. Sześć minut przed zakończeniem meczu do remisu ponownie doprowadził Morad.

Gola na 5:4 dla LSSS Team Lębork zdobył jednak nasz były zawodnik Vitaliy Kolesnik. Jak się okazało, było to ostatnie i decydujące trafienie. Trzy punkty zostały w Lęborku.

Kolejny mecz rozegramy już w niedzielę u siebie z drużyną Słoneczny Stok Białystok. Początek o godz. 18.00.

Kategorie: Aktualności