Grono sponsorów i partnerów naszego klubu stale się powiększa, z czego bardzo się cieszymy.

Carrefour

Z przyjemnością informujemy, że partnerem klubu Red Devils Chojnice został Carrefour Chojnice. Sklep Carrefour mieści się w Chojnicach przy ul. Bayeux. – Carrefour Chojnice to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Zakupy w przyjemnej i miłej atmosferze z pomocą naszych pracowników są naszym podstawowym celem – to motto naszego partnera.
Aktualne informacje oraz nowości można śledzić na stronie Carrefour

Restauracja Odejewscy

Do grona sponsorów naszego klubu – z czego się niezmiernie cieszymy – dołączyła Restauracja Odejewscy. W stylowej karczmie Restauracji Odejewscy, która pomieści do 50 osób, możecie liczyć na szybkie niedrogie dania kuchni polskiej (w tym pożywne staropolskie zupy), a także potrawy z grilla (kiełbaskę i karkówkę) oraz kebab. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Podawane są też zestawy obiadowe, zupy oraz desery. – Wszystkie nasze dania są robione od podstaw w naszej kuchni ze świeżych produktów najlepszej jakości! Istnieje możliwość śledzenia najważniejszych wydarzeń sportowych w telewizji przy pysznym jedzonku i piwku. Zapraszamy wycieczki podróżujące drogą E22 (Gorzów Wlkp. – granica z Obwodem Kaliningradzkim) lub 212 albo przyjeżdżające do Chojnic – przyjmujemy rezerwacje dla wycieczek i grup zorganizowanych. Kierowcy otrzymują wówczas obiad gratis – informują w Restauracji Odejewscy. Uwaga. Dla śpieszących się przejezdnych specjalna oferta: wystarczy zadzwonić (telefon: 052 396 18 38) i zamówić jedzenie i będzie już gotowe czekało.
Więcej szczegółów na Facebooku: Restauracja Odejewscy oraz stronie internetowej http://odejewscy.pl/gastronomia/karczma/

Papudajnia

Miło nam poinformować, że sponsorem Red Devils Chojnice została serwująca szybkie, tanie i smaczne obiady „Papudajnia”. Specjalnością „Papudajni” jest kuchnia polska, a motto naszego sponsora to: Tanio, Smacznie i Szybko. – Codziennie oferujemy Państwu dwa różne dania główne oraz zupy do wyboru, a dla klientów niezdecydowanych zawsze czeka tradycyjny kotlet schabowy. Dzięki takiej polityce nie uświadczysz u nas dań odgrzewanych. Każdego ranka nasz wykwalifikowany personel przygotowuje przepyszne potrawy, ze świeżych krajowych produktów, według tradycyjnych polskich receptur. Nierzadko dla urozmaicenia serwujemy dania z różnych stron świata. Dzięki takiej strategii jesteśmy w stanie wynegocjować atrakcyjne warunki od dostawców, co przekłada się na niskie ceny naszych obiadów – informuje nasz sponsor. Zachęcamy do odwiedzin „Papudajni” przy ul. Krótkiej 1.
Więcej o „Papudajni”: www.papudajnia.com.pl/WP

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *