Po dwóch wygranych w piątek dziś zespół Red Devils Ladies odniósł dwa kolejne zwycięstwa i jutro zagra w półfinale Pucharu Polski na plaży. A to oznacza już walkę o główne trofeum.

Panie z Red Devils Ladies świetnie reprezentują miasto Chojnice oraz klub w trwającym w Gdańsku Pucharze Polski w beach soccera. Ladies odniosły do tej pory cztery zwycięstwa w czterech rozegranych meczach. Dzięki temu jutro zespół prowadzony przez Bogusława Saganowskiego zagra o najważniejszy puchar. Co więcej, już teraz zakwalifikowały się do Mistrzostw Polski w beach soccera.

III mecz

Red Devils Ladies Chojnice – Pogoń Tczew 6:4 (1:2, 3:1, 2:1)

Bramki: Zuzanna Sawicka 2, Patrycja Sutkowska 2, Alicja Zając, Weronika Sikorska

Trzeci mecz był zacięty. Pierwszą tercję wygrały zawodniczki z Tczewa 2:1. Druga tercja należała do naszych zawodniczek, które wygrały tę część meczu 3:1. W ostatniej tercji zespół z Chojnic przypieczętował wygraną i awans do ćwierćfinału Pucharu.

Ćwierćfinał

Red Devils Ladies Chojnice – Zamłynie SA Kombud 8:0 (3:0, 0:0, 5:0)

Bramki: Aleksandra Sudyk 2, Patrycja Sutkowska, Alicja Zając, Agnieszka Szultka, Wiktoria Słowy, Zuzanna Sawicka, Dagmara Świt.

W meczu ćwierćfinałowym nie było wątpliwości, który zespół jest lepszy. Już w pierwszej tercji Ladies prowadziły 3:0. W drugiej żadna bramka nie wpadła, ale trzecia odsłona była już miażdżąca. Ladies strzeliły pięć goli i wygrały aż 8:0.

Jutro w półfinale chojnicki zespół zmierzy się ze Spartą Daleszyce.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *