Dwa mecze i dwa zwycięstwa – nasze panie z Red Devils Ladies wspaniale zaczęły rozgrywki o Puchar Polski na plaży w Gdańsku.

Red Devils Ladies. Gdańsk 2020 r.

W pierwszym meczu Pucharu Polski kobiet w beach soccera Ladies pokonały ekipę Plon Błotnica Strzelecka 4:3. Wygraną zapewniła świetna druga tercja, wygrana przez nasz zespół 4:1. Dwie pozostałe tercje wygrały jedną bramką nasze rywalki.

Red Devils Ladies Chojnice – Plon Błotnica Strzelecka 4:3 (0:1, 4:1, 0:1)
Bramki: Alicja Zając 2, Agnieszka Szultka, Aleksandra Sudyk

W drugim spotkaniu wynik nie był ani przez moment zagrożony. – Od pierwszych minut spotkania nasze zawodniczki przeważały w niemal każdym elemencie gry, stwarzając mnóstwo sytuacji pod bramką Polonii. Worek bramek rozwiązał się w drugiej tercji, w trzeciej zwolniliśmy nieco tempo i rywalki strzeliły trzy bramki, ale było to za mało, aby przeszkodzić nam w zwycięstwie – relacjonuje spotkanie Marcin Synoradzki.

Red Devils Ladies Chojnice – Polonia Tychy 6:3 (1:0, 4:0, 1:3)
Bramki: Julia Jargieło, Alicja Zając, Klaudia Czucha, Lidia Sowińska, Aleksandra Sudyk, Weronika Sikorska

Jutro Ladies powalczą o pierwsze miejsce w grupie. Trzymamy kciuki.

Kategorie: Aktualności