Trwa „budowa” drużyny Red Devils Futsal Club Chojnice na nowy sezon. Jak już pisaliśmy, do zmiany doszło w sztabie trenerskim naszego zespołu – odszedł Jakub Mączkowski, a dołączył Oleg Zozulya.

Z zawodników, którzy reprezentowali Red Devils Futsal Club w zeszłym sezonie nowe kontrakty podpisali już bramkarze Patryk Rodowicz i Sebastian Kartuszynski oraz zawodnicy Nikita Storozhuk, Malouk Morad, Kristian Medon, Łukasz Sobański i Adrian Kaczorowski.
Kibiców na pewno ucieszy, że do zespołu powróci po małej przerwie Andrii Burdiuh, który grał już w Red Devils i był podstawowym ogniwem ekipy Czerwonych Diabłów.
Wkrótce kontrakty podpiszą jeszcze inni zawodnicy grający w Red Devils, pojawią się również na pewno nowe twarze. Pierwszym nowym zawodnikiem, co już możemy ogłosić, będzie bramkarz Kevin Kollar, swego czasu już przymierzany do zespołu z Chojnic. To uznawany za najlepszy talent i zdobywający nagrody za najlepszego bramkarza zawodnik młodzieżowej reprezentacji Słowacji.

Nie wszystkich dobrze znanych zawodników ujrzymy w nowym sezonie w barwach Red Devils.
Jak już również informowaliśmy, z klubem pożegnał się Vitaly Kolesnik, który będzie reprezentował barwy drużyny z Lęborka.

Czy jako jedyny opuści szeregi Czerwonych Diabłów? W tej kwestii trwają jeszcze rozmowy i na ich efekty trzeba poczekać.

Zdjęcie: Olek Knitter (Fotograf Chojnice)


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *