Znamy już nazwiska wszystkich zawodników Red Devils, którzy zostali zgłoszeni do rozgrywek Futsal Ekstraklasy w sezonie 2019/2020.

W drużynie nie zobaczymy już pięciu zawodników, którzy byli częścią składu Czerwonych Diabłów w minionym sezonie. Klub opuścili: Bernardo Appleton Cruz, który wrócił do swojej ojczyzny, gdzie będzie reprezentował barwy Grupo Desportivo Pampilhosense; Damian Mazurkiewicz, który Red Devils zamienił na niemiecki VFL 05 Hohenstein-Ernsthall; Andrii Burdiuh, który z powodów osobistych wrócił na Ukrainę oraz Michał Werner i Patryk Laskowski. 

W składzie naszego zespołu na sezon 2019/2020 znalazło się szesnastu zawodników, w tym trzech bramkarzy oraz grający trener Jakub Mączkowski. Do Red Devils dołączyli: Nikita Storozhuk z Urahana Iwano-Frankiwsk, Mikołaj Kreft oraz Mateusz Wesserling z AZS-u UG Gdańsk, Dávid Trojan oraz Kristián Medoň z FK Ekoprim Prešov oraz wychowanek naszego klubu Patryk Rodowicz, który ostatnio reprezentował barwy Krajeńskiego Futsal Teamu Sępólno Krajeńskie. Po rocznej przerwie do pierwszego składu Red Devils powrócił także Adrian Kaczorowski.

Skład Red Devils na sezon 2019/2020:

Bramkarze:
1. Artur Czarnowski
22. Patryk Rodowicz
83. Sebastian Kartuszyński
Rozgrywający:
3. Łukasz Sobański
5. Nikita Storozhuk
6. Przemysław Laskowski
10. Jakub Kąkol
11. Dávid Trojan
12. Kristián Medoň
13. Jakub Mączkowski
15. Vitaly Kolesnik
17. Kacper Ginter
23. Dominik Laskowski
29. Adrian Kaczorowski
71. Mateusz Wesserling
77. Mikołaj Kreft

Więcej informacji o naszych zawodnikach w znajdziecie w zakładce Skład – zachęcamy do zapoznania się z nią!